Hakkımızda

30 yıllık sektörel deneyimimizle çıktığımız yolda; pek çok çeşitli renk ve modelde ekonomik ya da lüks VIP araçla, kurumsal firmalar için gelişmiş ara yüzlü muhasebe entegrasyonu ve araç durum kontrolüyle, kara liste özellikli gelişmiş altyapımızla Türkiye’nin dört bir yanında, turizm ve seyahatin her alanında konforlu, huzurlu ve güvenli yolculuklara yeşil ışık yakıyoruz.

Odağımıza müşterilerimizin memnuniyetini alarak hizmet süreçlerimizde sıradanlığın ötesine geçiyor; bilgi ve birikimlerimizi harmanlayarak beklentileri hızlı, kaliteli ve uygun fiyata karşılayan, deneyimli kadrosu ile devamlılığı esas alan, çözüm odaklı bir yol haritası çiziyoruz.

Gönülden bağlı olduğumuz bu misyonumuz ve çalışma prensibimiz ile araç kiralamada Türkiye’nin öncüsü olma vizyonunu güdüyor, yakın gelecekte ismimizi küresel ölçekte de üst sıralara taşıyabileceğimizi biliyoruz.

7/24 sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimizde sonsuz güvenilirliği esas alarak kreatif farklar yaratıyor, sınırları zorluyor, motivasyonumuzu teknolojiden, inovasyondan ve dijital gelecekten alıyoruz.

Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Arackirala.com, yeni nesil araç kiralama platformu!

Telefonunuza uygulamayı indirmek için
QR kodunu okutun.
QR code